Ücretsiz Hosting

Türkiye’ de Bir İlk !

*Koşulsuz, *Şartsız ve *Süresiz isteyen herkese Asp.Net destekli web alanı + 1 Adet E-Posta Hesabı TAMAMEN ÜCRETSİZ.

GlobalHosting Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirerek projelerinizi süresiz desteklemek amacıyla, sosyal sorumluluk çerçevesinde tamamen ücretsiz, reklamsız Asp.Net destekli web hosting paketlerini hizmetinize açmıştır.

Bu kapsamda üyelik formumuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduran herkes bu hizmetimizden ANINDA yararlanabilecektir.

Bu hizmetten yararlanmak için kayıtlı bir alan adınızın olması gerekmektedir. Alan adı uzantıları ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. Kayıtlı bir alan adınız yoksa bu linke tıklayarak kayıt edebilirsiniz.

Kayıtlı bir alan adınız varsa, hizmetimizden yararlanmak için alan adınızın dns adreslerini aşağıdaki şekilde güncellemeniz gerekmektedir.

Ücretsiz Paketlerimizin DNS (İsim Sunucusu) Adresleri

  • ns3.ghdns.net
  • ns4.ghdns.net

Alan adınız GlobalHosting.com.tr’ den kayıtlı ise hesabınıza bu linkden giriş yaparak alan adınızın dns bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

GlobalHosting.com.tr tarafından kayıt edilmemiş alan adlarınız için lütfen kayıt yaptığınız kuruluşlara başvurunuz veya bu linke tıklayarak transfer işlemlerini başlatınız.

* GlobalHosting, Ücretsiz verilen web alanlarında firma etiğine aykırı veya T.C. Kanunlarında yasaklanmış zararlı, yasadışı, kurumların telif haklarına aykırı içerik bulması durumunda kullanıcıya bildirime gerek duymadan hesapları silme, durdurma ve tamamen kaldırma hakkını saklı tutar. Yine GlobalHosting, firma tarafından yanlış bilgilerle kayıt olduğu saptanan veya düşünülen kişilerin hesaplarını silme, durdurma ve tamamen kaldırma hakkını saklı tutar. Ayrıca GlobalHosting, kampanya süresini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ücretsiz web alanı alan kullanıcılarımızın web alanlarındaki bilgilerin sorumluluğu kendilerine aittir. Ayrıca bu kullanıcılar GlobalHosting yedekleme servislerinden yararlanamazlar.

Comments

  1. By ILGIM SÖZ

  2. By EGE HELİN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yazilan makaleler izinsiz kopyalanamaz aksi taktirde dmca tarafindan gerekli islemler baslatilacaktir.