Exchange Hosting
Microsoft Exchange Server 2010, yeni güvenlik, yönetim ve kolay erişim yetenekleri ile kurumunuzdaki iletişim taleplerinin tümünü karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mesajlaşma koruması kurumunuzunda bilgi akış kurallarına uyumluluğu artırırken, virüslere ve istenmeyen e-posta saldırılarına karşı koruma sağlar.

Yeni Exchange bütünleşik mesajlaşma özelliği ile kullanıcıların e-mail, sesli mesaj ve faks mesajlarına tek bir yerden erişimi kolaylaştırır. Operasyonel verimliliği artıran Exchange Server 2010, altyapı yatırımlarını genişletirken kolay yönetim arayüzleri ve otomasyon ile yönetici üretkenliğini artırır.

YERLEŞİK KORUMA
Exchange Server 2010 işinizi devam ettirmek, istenmeyen e-postaları ve virüsleri azaltmak, güvenilir haberleşmeyi mümkün kılmak ve şirketinizin uyumlu olmasına yardımcı olmak için yerleşik korumalı teknolojiler sunar.

Önemli Özellikler
  • Kurumsal işletmelere yönelik kullanılabilirlik ve güvenilirlikle e-posta akışını ve iletişimi canlı tutar.
  • Kullanıcıların ve şirketin önemli verilerini, istenmeyen e-postaların ve virüslerin zararlı etkilerine karşı korumalarına yardımcı olur.
  • Şirket içinde otomatik olarak ve ek bir maliyet veya karmaşıklığa sebep olmadan güvenilir iletişim sağlar.
  • Çalışanların, uyumluluk yöneticilerinin ve mesajlaşma yöneticilerinin farklı ihtiyaçlarını destekleyen düzenleyici kuralları basitleştirir.

BitDefender Antivirus & Antispam for Mail Servers her büyüklükteki firmanın mail sunucularındaki mesaj trafiğini virüslere, Trojenlere ve diğer potansiyel kötü niyetli kodlara karşı koruyan eşsiz ve üstün nitelikli bir üründür. BitDefender Antivirus & Antispam for Mail Servers gelişmiş içerik süzme, antispam özellikleri ve güvenlik gediklerini denetleme özelliklerini birleştirerek basit ve sezgisel bir arayüzle, emsalsiz bir e-posta sunucu yönetim özellikleri sunar. Eşsiz teknolojinin sonucu olarak. BitDefender Antivirus & Antispam for Mail Servers, mevcut tüm e-posta platformlarıyla uyumludur.

Bilgisayar ve Internet kullanımının dünya genelinde artmasıyla birlikte, bireyler ve kurumların karşı karşıya kaldığı virüs tehdidinin boyutları da ürkütücü düzeylere çıkıyor. Bilgisayarların yaklaşık 300 bin ile 500 bin virüsün tehdidi altında olduğu ve her ay 200-250 adet yeni bilgisayar virüsünün, trojenin ya da malware ların dünyaya yayıldığını düşünürsek bu konunun ne kadar önemsenmesi gerektiğini görebiliriz.

En tehlikeli virüs çeşitleri ise bir şirkete ya da bireye ait gizli bilgileri, kendiliğinden başka bilgisayarlara dağıtan ya da bir bilgisayar ağını tümüyle çökerten virüsler olarak tanımlanır.

Antivirüs modülünün görevi ortamdaki tüm virüsleri tespit etmek ve silmektir. BitDefender Antivirüs; ICSA Laboratuvarları, Virus Bulletin, Checkmark, ChechVir ve TÜV tarafından onaylı güçlü bir tarama motoru kullanır.


Bir diğer büyük problem de spam sorunudur.Bu tüm dünyada bilgisayar kullanıcıları için gittikçe büyüyen ve de oldukça rahatsız edici problemlerden biridir.Bugün dünyada hergün yaklaşık 12 milyar spam e-posta gönderilmektedir.Bu e-postalar çalışanların verimliliğini düşürür çünkü gelmesi gereken e-postalar arasından bunları ayıklamak oldukça zahmet vericidir, ağ genişliğini sıkıntıya sokar, mail sunucunuzun yükünü arttırır ve bunun sonucunda giden ve gelen e-postalarda gecikmeler yaşanır ve e-posta tarafında denetimsizlik yaratır.

Mail sunucunuz için anti-spam yazılımı

Gizli, spam, gereksiz ve virüslü e-postaları kontrol edebilir misiniz? Mail işlemlerinizin güvenle yürütüldüğünden emin misiniz?

Spam e-postalara karşı %98 başarı oranı!

GFI Mail Essentials, en etkin, en çok tercih edilen anti spam yazılımı olma özelliğinin yanında güçlü Bayesian filtreleme özelliği, pop3 downloader, disclaimer, autoreply, arşivleme, raporlama gibi özelliği ile de e-posta sunucunuza rahat bir nefes aldıracaktır.

Hergün çok sayıda uygunsuz, çirkin içerikli yada reklam içerikli kısacası istenmeyen mailler mail kutumuza düşmektedir ve çalışanlarımıza zaman kaybettirmek ile kalmayıp, ağımızda ciddi güvenlik açıkları da yartmaktadır. Anti-spam uygulamalarının önemi ise günden güne artmaktadır.GFI Mail Essentials sunucu seviyesinde spam mailleri engelleyerek, her istemciye anti-spam uygulaması yüklenmesi ve gücellenmesi zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

GFI Mail Essentials, kullandığı Bayesian teknolojisi sayesinde hızlı kurulum ve yüksek oranda spam koruması sağlamaktadır. Kurulumdan sonra hiç bir konfigürasyon gerektirmeden çalışmaya başlar. Bayesian teknoloji sayesinde şirketinize adapte olarak, şirketinizin sektörüne, özel filtreleme kuralları yaratır ve %98 oranında istenmeyen mailleri engeller. Anti-spam özelliği dışında "disclaimer", mail monitör etme, internet mail raporlama, "list server", sunucu tabanlı auto-reply ve "POP3 download" gibi email yönetim araçlarını da bünyesinde barındırır.

Daha fazla bilgi için
Exchange Hosting için sizi daha ayrıntılı bilgilendirebilmemiz konusunda [email protected] e-posta adresine bir e-posta gönderebilir veya bizi 0850 303 95 64 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Global Hosting, Global Datacenter alt kuruluşudur.
vmware hp plesk tucows juniper odemesecenekleri