Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınızla ödemelerinizi online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde hiç zaman tam olarak kayıtlı kalmamaktadır. Sisteme kaydedeceğiniz kredi kartınızın size kolaylık sağlamak amacıyla sadece belirli bir bölümünü kayıt altında tutmaktayız. Kredi kartınızla yapıcağınız işlemler %100 güvenli olarak 2048 bit SSL sertifikamız üzerinden gerçekleştirilmektedir. İşlem güvenliğiniz doğrulamak için SSL sertifikamızı görüntüleyin.

Paypal Üyesimisiniz ?
Ödemelerinizi Paypal ile %100 online ve güvenli bir şekilde, komisyonsuz ve masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız ödemeler sistemimize online olarak yansıtılacak ve otomatik olarak siparişiniz aktif olacaktır. Paypal ile ödeme yapmak için lütfen hesabınıza giriş yaparak faturalarınızı görüntüleyin.

Yeni Ödeme Seçeneğimiz PTT
PTT üyeleride artık ödemelerini komisyonsuz olarak %100 online gerçekleştirebiliyor. Ödeme seçeneklerinde güvenliği en üst seviyede tutan GlobalHosting, değerli kullancılarına en güvenli ödeme seçeneklerini sunmaya devam ediyor.

Dünya' ca ünlü Moneybookers ödeme sistemi GlobalHosting ayrıcalığı ile hizmetinizde. Henüz offline bir ödeme sistemi olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz Moneybookers ödeme sisteminde, müşterilerimiz ödemelerini firmamızın Moneybookers hesaplarına güvenli olarak aktarabilir. Yapacağınız ödemeler anında hesabınıza yansıtılacaktır.

Banka ödemelerinizi bu linke tıklayarak göreceğiniz banka hesaplarımıza güvenle yapabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Global Hosting, Global Datacenter alt kuruluşudur.
vmware hp plesk tucows juniper odemesecenekleri