Partner Başvurusu

Partner Sistemi Nedir?

Partner sistemi GlobalHosting adı altında daha uygun fiyatlarla kurumsal anlamda satış yaparak, anında hızlı ve prosedürsüz hosting ve alan adı kayıt hizmeti vermek üzere kurulmuş bir sistemdir.

Nasıl Çalışır?

Partner olmak isteyen işyerleri ile görüşmeler yapılıp, gerekli sözleşmeler imzalanır. Daha sonra kendilerine tanımlanan limit sayesinde partner sistemimizden online olarak alan adı kaydı ve hosting işlemlerini gerçekleştirebilir. Partner sistemimiz prosedürden uzak, hızlı ve sorunsuz hizmet anlayışı ile tasarlanmıştır. Partnerlerimiz üye girişi yaptıktan sonra alan adı kaydı ve hosting işlemlerini yapmak için sipariş sırasında herhangi bir ödeme veya kullanıcı bilgileri ekranı ile karşılaşmamaktadır. Tüm işlemler partner bilgileri göz önüne alınarak tamamlanmaktadır. Partnerlerimiz tüm siparişlerini ve alan adlarını kendi ekranlarında kolayca yönetebilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

* HIZLI, Güvenli, Prosedürsüz İşlem.
* Tüm ödemelerde 30 güne varan vade seçenekleri.
* Partnerlere özel fiyatlandırma.
* Kendi portföylerini oluşturma fırsatı.
* Sürekli ve öncelikli teknik destek.
* Partnerlere özel sunucu imkanları.
* Partnerlerimize özel DNS tanımlamaları.
* Tahsilatlarınız için size özel sanal pos penceresi

Kimler Partner Olabilir?

Partner sistemimize üye olarak işlem yapmak için vergi mükellefi olmanız ve herhangi bir ticaret odasına kayıtlı olmanız gerekmektedir. Ayrıca size ulaştırılacak olan partner üye iş yeri sözleşmesinin karşılıklı olarak imzalanlamsı gerekmektedir. Başvuru sırasında gerekli belgeler
* Vergi Levhası
* Ticari Sicil Gazetesi
* İmza Sirküler veya İmza Beyannamesi
* Partner Üye İşyeri sözleşmesi

Başvuru

Sizde partnerimiz olmak, sizlere sağlanan bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın. GlobalHosting ayrıcalıklar dünyasında sizde yerinizi alın. Iletisim formumuzu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Global Hosting, Global Datacenter alt kuruluşudur.
vmware hp plesk tucows juniper odemesecenekleri