Spam Gateway
Elektronik posta iç ve harici yazışmalarımızda kullandığımız bir iletişim aracıdır. İhtiyaçlarımız aralarında bulunan e-posta gönderimi ve alımı gerçek kullanıldığında iş gücümüzü arttırmaktadır.

Her gün kabul görmeyen elektronik postaları silmek ya da diğerlerinden ayırabilmek amaçlı süre ve iş gücü kayıpları yaşamaktayız.

Spam Gateway hizmetinden yararlandığınızda, kabul görmeyen e-postalardan arınacak ve bu sayede kullanmış olduğunuz web trafiğinin rahatladığını gözlemleyeceksiniz. Bilgisayarınızı kabul görmeyen e-postalardan temizlemek zorunda kalmayacak ya da temizlemek amaçlı 3. parti programları tercih etmek halinde kalmayacaksınız.

İş gücü kaybını engellemek yerine kullanılan Spam Gateway servisinden çeşitli firmalardan hosting hizmeti alan birey ya da müesseseler dahil olmak üzere olmak üzere yararlanabilmektedirler.

Günlük aşağı yukarı e-posta tarama kapasitemiz 1 milyon e-posta adetinin üzerindedir. Bu tarama iştirak eden e-postalarda %80 ila %90 aralarında spam filtrelemesi yaparak spam, virus ve öbür dosya korumalarını içerir.

Spam Gateway hizmetinden istifade etmek için DNS kayıtlarınızdan MX kaydını düzenleyerek Spam Gateway adresimize yönlendirmeniz yetecektir.

Iştirak Eden bütün e-postalarınızı sistemlerimizde tarayarak hizmet aldığınız servis sağlayıcısına ya da bizzat e-posta sunucunuza yönlendirmekteyiz.

Global Hosting Spam Gateway Adresi : MX (10) mailgw.globalhosting.com.tr

Spam ve virüslü iletilerde %90 oranında başarı!Daha fazla bilgi için
Spam Gateway için sizi daha ayrıntılı bilgilendirebilmemiz konusunda destek bölümümüzü kullanarak, [email protected] e-posta adresine bir e-posta gönderebilir veya bizi 0850 303 95 64 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Global Hosting, Global Datacenter alt kuruluşudur.
vmware hp plesk tucows juniper odemesecenekleri