Web Tasarım
Global web tasarım, inanılmaz , elit , emele uyumlu , güncel web dizayn trendlerine uyumlu işler yapmaktadır. Bu prensip, Global web tasarımın kültürünün temelidir.

Grafik dizayn ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu imkanı sunan , yazıyla de verilmek istenen iletinin ve verilerin estetik ve teknik mükemmelliğini imkanı sunan işler çıkarmaktadır.

Web Dizayn Süreçleri;

Global web tasarım, müessesesel İnternet sitesi ya da e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki dizayn aşamalarını adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Bütün kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web dizayn hizmet zamanı süresince tasarılanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Aşağı Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısıyla Tasarımın Uyumlulaştırılması, Bilgi Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik ya da Hatalara Karşın Sorumluluk evreleri geçilir.Tüm bu aşamaların düzgün bir biçimde yürüyebilmesi amaçlı Global web tasarım ve müşterinin beraber çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Global web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin inşa edilmesi ve yaşatılması, amaç ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması şeklinde yeniden noksan kalmış olacaktır. Bu bölümde bilhassa web reklamcılığı devreye girmelidir. Bulma motorları arkadaşı (SEO) yapıda tasarlanmış yazı ve mimarinin natürel neticelerle sıkı konumlar ele geçirmesini tedarik etmek üst seviye çabalar gerektirir. Global web tasarım bu kısmıyla bakıldığında oldukça başarılı kayıtlar yapmış olsa da rastgele bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama yalnızca Google AdWords ile olası olmaktadır. Bunun amaçlı Google AdWords Sipariş Formunu doldurulması gerekiyor .

Daha fazla bilgi için
Web tasarım hizmeti için sizi daha ayrıntılı bilgilendirebilmemiz konusunda [email protected] e-posta adresine bir e-posta gönderebilir veya bizi 0850 303 95 64 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Global Hosting, Global Datacenter alt kuruluşudur.
vmware hp plesk tucows juniper odemesecenekleri